DEZENFEKTE

Dezenfekte işleriniz için firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.Gelişmiş ULV cihazlarımızla sisleme yöntemi ile dezenfekte işini yapmaktayız. Dezenfekte yapılan ortamı uygulamadan 30 dk sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Kesinlikle sağlığa zararlı madde içermez.Profesyonel uzman kadrosu ile mikroplar, virüslerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.Ücretsiz keşif ile size uygun fiyatlarımızla kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi dezenfeksiyon firması olarak görebilirsiniz.Kullanılan dezenfeksiyon maddeleri sağlık bakanlığı onaylıdır. TSE ISO belgeleri bulunmaktadır.

DEZENFEKTE NASIL YAPILIR?

Uygulama yapılacak ortam daha önce temizliğinin yapılması şartı yoktur.Ancak daha önce uygulama yapılacak yer kaba olarak temizliği yapılmasını tavsiye ediyoruz. %99 oranında evinizin sterilasyonu mikrop ve virüslerden arınması sağlanmış olmaktadır.Gönül rahatlığı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
ULV Ultra Volume yöntemi ile püskürtme
parçacık büyüklüğü maximum 5-8 mikron olması
sayesinde tüm alan ve yüzeylerde homojenize bir
yayılım ve etki göstererek üst düzey sonuçlar
alınmaktadır. Farklı ortam ve alanlarda
manuel basınçlı pompalar ile de uygulama
yapılmakta ve beklenen sonuçlar elde edilmektedir.

DEZENFEKTE FİRMASI

Yılların tecrübesi ile konusunda uzman ekibimizle en iyi hizmeti verdiğimizden kuşkunuz olmasın.İnsan sağlığını tehdit ederek bozan ve yaşam konforunu düşüren, hastalık yapma özelliği bulunan patojen mikroorganizmaların yok edilmesi veya üremelerinin durdurulmasına katkı sağlar.

Dezenfektan Malzemesi Ne Kullanılır

Dezenfektan olarak insan sağlığı ve çevre dostu kimyasal kullanılmaktadır.

DEZENFEKTANIN ÖZELLİKLERİ

Elitez Dezenfektan olarak “Hidrojen peroksit ve Nano Gümüş Kombinasyonu” mikroorganizmaların DNA’larını ve hücre duvarlarını değiştirmek ve solunum enzim sistemlerini baskılamak sureti ile mikroorganizmalar üzerine direkt öldürücü etki oluşturmaktadır.

Hidrojen peroksit ve nano gümüş gıda üretim endüstrisi ve insan sağlığı için ciddi sonuçlar doğurabilecek birçok mikroorganizma üzerine etkilidirler. Uygulandıkları ortamlarda insan ve çevreye zararlı kalıntı maddeler bırakmazlar. Hem gıda maddelerinin dezenfeksiyonunda hem de üretimdeki alet-ekipmanın sterilizasyonu işlemlerinde kullanılabilir olması da diğer önemli özelliklerindendir. Bu kombinasyon gıda sanayinde etkin ve güvenilir bir hijyensanitasyon programı oluşturmak için başta klor olmak üzere diğer dezenfektanlara alternatif olarak rahatlıkla kullanılabilir. Minimal işlenmiş ürün üretimi başta olmak üzere benzeri gıda üretim uygulamalarında gümüş-hidrojen peroksit kombinasyonunun kullanımının yaygınlaşması tüketiciler için daha kaliteli, daha uzun ömürlü ve daha güvenli ürünlere ulaşılmasını sağlayacaktır.

Solüsyon hidrojen peroksit ve kolloidal gümüş kombinasyonu olarak doğmuştur. Bugün geldiği noktada kullanım amacı ve kullanım şartlarına göre şekil almış özel ve teknolojik bir formülasyona sahiptir.

Yolculuğunda şu anda aynı aktif maddeli rakipleri olan dünyada söz sahibi markalar ile mukayesede EN YÜKSEK STABİLİTEye sahip duruma gelmiştir. Bu yurt içinde ve Hindistan, Polonya, Mısır ve Suudi Arabistan’da yapılmış karşılaştırmalı testlerle ispatlanmıştır.

Yüksek stabilitesi sayesinde eş değer etken maddeli dezenfektanlardan;

Daha az miktarda kullanılarak aynı işi yapar.
Aynı miktarlarda kullanıldığında daha az zamanda aynı işi yapar.
Kullanım esnasında daha uzun zaman stabil kalır
Etkili olunan mikro organizmalara daha hızlı etki sağlar.
Seyreltisi daha uzun ömürlüdür.
Kalıntı bırakmaz
% 99.9 biyolojik parçalanırlığa sahiptir

En önemli tercih nedenleri:

Kalıntı bırakmamasıdır. Bozunma ürünlerinin su ve oksijen olmasıdır.
Organo nano gümüş kompleksler seyreltme esnasında doğada bulundukları ppb (milyarda bir parça) seviyesine indikleri için sterilizasyon amacı dışında sorun yaratmazlar.
İnsan, bitki ve hayvanlara karşı toksik ve kanserojen etkisinin olmamasıdır.
Durulama gerektirmemesi ile yapılan dezenfeksiyon sonrası “durulama ile tekrar kirlenmenin” önüne geçilmesidir.
Yer, yüzey, alet, ekipman, hava, su ve ortam gibi TEK ÜRÜNLE çok geniş amaçlı kullanım sağlamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.